Ražotājs: Origin Storage
Modelis: OM8G43200U1RX8NE12
EAN: 5056006183495
Origin Storage 8GB DDR4 3200MHz UDIMM 1Rx8 Non-ECC 1.2V. Komponente: PC/serveris, Iekšējā atmiņa: 8 GB, Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs): 1 x 8 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4, Atmiņas taktātrums: 3200 MHz, Atmiņas formas standarts: 288-pin DIMM, CAS latentums: 22
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Pamięć serwerowa Origin Origin Storage 8GB DDR4 3200MHz UDIMM 1Rx8 Non-ECC 1.2V pamięci 1 x 8 GB | €28.91 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Buferatmiņas tips | Unregistered (unbuffered) |
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 8 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4 |
| Atmiņas taktātrums | 3200 MHz |
| Komponente | PC/serveris |
| Atmiņas formas standarts | 288-pin DIMM |
| ECC | Nē |
| CAS latentums | 22 |
| Atmiņas līmenis | 1 |
| Atmiņas spriegums | 1.2 V |
| Displeja fona gaisma | Nē |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 85 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -25 - 95 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 80 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 85 % |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 100 g |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |