Ražotājs: ProXtend
Modelis: D-DDR4-8GB-004
EAN: 5714590014662
ProXtend 8GB DDR4 PC4-21300 2666MHz. Komponente: PC/serveris, Iekšējā atmiņa: 8 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4, Atmiņas taktātrums: 2666 MHz, Atmiņas formas standarts: 288-pin DIMM, CAS latentums: 19, ECC
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Pamięć serwerowa ProXtend ProXtend 8GB DDR4 PC4-21300 2666MHz | €47.85 |
|
m79.lv |
ProXtend 8GB DDR4 PC4-21300 2666MHz 5714590014662 operatīvā atmiņa | €51.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Buferatmiņas tips | Registered (buffered) |
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4 |
| Atmiņas taktātrums | 2666 MHz |
| Komponente | PC/serveris |
| Atmiņas formas standarts | 288-pin DIMM |
| ECC | |
| CAS latentums | 19 |
| Atmiņas kanāli | Viens kanāls |
| Atmiņas spriegums | 1.2 V |
| Moduļa konfigurācija | 1024M x 8 |
| Sertifikācija | CE,RoHS |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 40 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |