Ražotājs: QNAP
Modelis: RAM-1GDR3-SO-1333
EAN: 0132017854656
QNAP 1GB DDR3-1333MHz SO-DIMM. Komponente: PC/serveris, Iekšējā atmiņa: 1 GB, Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs): 1 x 1 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR3, Atmiņas taktātrums: 1333 MHz, Atmiņas formas standarts: 204-pin SO-DIMM
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
NAS & NDAS - Zubehör Aufrüst- bzw. Ersatz-RAM-Modul | €65.50 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Iekšējā atmiņa | 1 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 1 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR3 |
| Atmiņas taktātrums | 1333 MHz |
| Komponente | PC/serveris |
| Atmiņas formas standarts | 204-pin SO-DIMM |
| ECC | |
| Atmiņas kanāli | Viens kanāls |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 67,6 mm |
| Augstums | 30 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |