Ražotājs: QNAP
Modelis: RAM-16GDR4-LD-2133
EAN: 0885022011629
QNAP RAM-16GDR4-LD-2133. Komponente: PC/serveris, Iekšējā atmiņa: 16 GB, Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs): 1 x 16 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4, Atmiņas taktātrums: 2133 MHz, Atmiņas formas standarts: 288-pin DIMM, Produkta krāsa: Zaļš
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
QNAP | €247.62 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 16 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4 |
| Atmiņas taktātrums | 2133 MHz |
| Komponente | PC/serveris |
| Atmiņas formas standarts | 288-pin DIMM |
| Produkta krāsa | Zaļš |
| Savienojamie produkti | QNAP TVS-x82 |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |