Ražotājs: QNAP
Modelis: RAM-4GDR3L-SO-1600
EAN: 0885022006694
QNAP RAM-4GDR3L-SO-1600. Komponente: PC/serveris, Iekšējā atmiņa: 4 GB, Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs): 1 x 4 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR3, Atmiņas taktātrums: 1600 MHz, Atmiņas formas standarts: 204-pin SO-DIMM, Produkta krāsa: Zaļš
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
QNAP RAM-4GDR3L-SO-1600 - Geheugen | €35.24 |
|
www.pc21.fr |
QNAP | €88.24 |
|
hiq24.de |
Qnap RAM-4GDR3L-SO-1600, Arbeitsspeicher ohne HD ohne | €88.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Iekšējā atmiņa | 4 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 4 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR3 |
| Atmiņas taktātrums | 1600 MHz |
| Komponente | PC/serveris |
| Atmiņas formas standarts | 204-pin SO-DIMM |
| Produkta krāsa | Zaļš |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 67,6 mm |
| Augstums | 30 mm |
| Papildus informācija | |
| Savietojamība | QNAP TS-x51 |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |