Ražotājs: QNAP
Modelis: RAM-8GDR4ECP0-UD-2666
EAN: 0885022017034
QNAP RAM-8GDR4ECP0-UD-2666. Komponente: PC/serveris, Iekšējā atmiņa: 8 GB, Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs): 1 x 8 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4, Atmiņas taktātrums: 2666 MHz, Atmiņas formas standarts: 260-pin SO-DIMM, ECC
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Buferatmiņas tips | Unregistered (unbuffered) |
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 8 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4 |
| Atmiņas taktātrums | 2666 MHz |
| Komponente | PC/serveris |
| Atmiņas formas standarts | 260-pin SO-DIMM |
| ECC | |
| Atmiņas spriegums | 1.2 V |
| Moduļa konfigurācija | 1024M x 8 |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |