Ražotājs: Samsung
Modelis: M393B2G70DB0-CMA
EAN: 4053162691629
Samsung 16GB DDR3 1866MHz. Komponente: PC/serveris, Iekšējā atmiņa: 16 GB, Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs): 1 x 16 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR3, Atmiņas taktātrums: 1866 MHz, Atmiņas formas standarts: 240-pin DIMM, CAS latentums: 13, ECC
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
macle-shop.de |
SAMSUNG MEM 16GB PC3-14900 CL13 1.5V 1866MHz | €58.89 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Buferatmiņas tips | Registered (buffered) |
| Iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 16 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR3 |
| Atmiņas taktātrums | 1866 MHz |
| Komponente | PC/serveris |
| Atmiņas formas standarts | 240-pin DIMM |
| ECC | |
| CAS latentums | 13 |
| Atmiņas spriegums | 1.5 V |
| Moduļa konfigurācija | 4096M x 72 |
| Rindas cikla laiks | 13 ns |
| Atsvaidzināt rindas cikla laiku | 13 ns |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 85 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 133,3 mm |
| Dziļums | 4 mm |
| Augstums | 30 mm |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |