Ražotājs: Samsung
Modelis: M393A2K43CB2-CTD
EAN: 0029073600009
Samsung M393A2K43CB2-CTD. Komponente: PC/serveris, Iekšējā atmiņa: 16 GB, Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs): 1 x 16 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4, Atmiņas taktātrums: 2666 MHz, Atmiņas formas standarts: RDIMM, ECC
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Pamięć serwerowa Samsung DDR4, 16 GB, 2666 MHz, CL19 (M393A2K43CB2-CTD) | €132.85 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Buferatmiņas tips | Registered (buffered) |
| Iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 16 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4 |
| Atmiņas taktātrums | 2666 MHz |
| Komponente | PC/serveris |
| Atmiņas formas standarts | RDIMM |
| ECC | |
| Atmiņas līmenis | 2 |
| Atmiņas spriegums | 1.2 V |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |