Ražotājs: Samsung
Modelis: M471A1K43CB1-CTD
EAN: 4260580370849
Samsung M471A1K43CB1-CTD. Komponente: Portatīvais dators, Iekšējā atmiņa: 8 GB, Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs): 1 x 8 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4, Atmiņas taktātrums: 2666 MHz, Atmiņas formas standarts: 260-pin SO-DIMM, CAS latentums: 19, Produkta krāsa: Melns, Zaļš
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Samsung M471A1K43CB1-CTD atmiņas modulis 8 GB 1 x 8 GB DDR4 2666 MHz | €48.86 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Buferatmiņas tips | Unregistered (unbuffered) |
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 8 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4 |
| Atmiņas taktātrums | 2666 MHz |
| Komponente | Portatīvais dators |
| Atmiņas formas standarts | 260-pin SO-DIMM |
| CAS latentums | 19 |
| Atmiņas līmenis | 1 |
| Atmiņas spriegums | 1.2 V |
| Moduļa konfigurācija | 1024M x 64 |
| Produkta krāsa | Melns, Zaļš |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 85 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 69,6 mm |
| Augstums | 30 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |