Ražotājs: Samsung
Modelis: M471A2K43DB1-CTD
EAN: 0759170818228
Samsung M471A2K43DB1-CTD. Komponente: Portatīvais dators, Iekšējā atmiņa: 16 GB, Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs): 2 x 8 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4, Atmiņas taktātrums: 2666 MHz, Atmiņas formas standarts: 260-pin SO-DIMM, ECC
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Samsung M471A2K43DB1-CTD atmiņas modulis 16 GB 2 x 8 GB DDR4 2666 MHz ECC | €157.50 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 2 x 8 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4 |
| Atmiņas taktātrums | 2666 MHz |
| Komponente | Portatīvais dators |
| Atmiņas formas standarts | 260-pin SO-DIMM |
| ECC | |
| Atmiņas spriegums | 1.2 V |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |