Ražotājs: Silicon Power
Modelis: SP004GBSFU240X02
EAN: 0886576059358
Silicon Power SP004GBSFU240X02. Komponente: Portatīvais dators, Iekšējā atmiņa: 4 GB, Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs): 1 x 4 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4, Atmiņas taktātrums: 2400 MHz, Atmiņas formas standarts: 260-pin SO-DIMM, CAS latentums: 17
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Iekšējā atmiņa | 4 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 4 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4 |
| Atmiņas taktātrums | 2400 MHz |
| Komponente | Portatīvais dators |
| Atmiņas formas standarts | 260-pin SO-DIMM |
| ECC | |
| CAS latentums | 17 |
| Atmiņas spriegums | 1.2 V |
| Displeja fona gaisma | |
| Sertifikācija | CE, FCC, Green dot, WEEE, RoHS |
| Papildus informācija | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |