Ražotājs: Silicon Power
Modelis: SP032GBLFU266X02
EAN: 0886576059846
Silicon Power SP032GBLFU266X02. Komponente: PC/serveris, Iekšējā atmiņa: 32 GB, Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs): 1 x 32 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4, Atmiņas taktātrums: 2666 MHz, Atmiņas formas standarts: 288-pin DIMM, CAS latentums: 19
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
SILICON POWER | €72.39 |
|
www.pc21.fr |
SILICON POWER | €74.23 |
|
www.pure-gaming.fr |
Silicon Power SP032GBLFU266X02 module de mémoire 32 Go 1 x 32 Go DDR4 2666 MHz | €74.91 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Buferatmiņas tips | Unregistered (unbuffered) |
| Iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 32 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4 |
| Atmiņas taktātrums | 2666 MHz |
| Komponente | PC/serveris |
| Atmiņas formas standarts | 288-pin DIMM |
| ECC | |
| CAS latentums | 19 |
| Atmiņas spriegums | 1.2 V |
| Displeja fona gaisma | |
| Sertifikācija | CE, FCC, Green dot, WEEE, RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |