Ražotājs: Silicon Power
Modelis: SP032GXLZU320BDB
EAN: 0886576039015
Silicon Power XPOWER Turbine RGB. Komponente: PC/serveris, Iekšējā atmiņa: 32 GB, Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs): 2 x 16 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4, Atmiņas taktātrums: 3200 MHz, Atmiņas formas standarts: 288-pin DIMM, CAS latentums: 16
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
SILICON POWER XPOWER TURBINE RGB | €78.80 |
|
www.pure-gaming.fr |
Silicon Power XPOWER Turbine RGB module de mémoire 32 Go 2 x 16 Go DDR4 3200 MHz | €94.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 2 x 16 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4 |
| Atmiņas taktātrums | 3200 MHz |
| Komponente | PC/serveris |
| Atmiņas formas standarts | 288-pin DIMM |
| CAS latentums | 16 |
| Atmiņas spriegums | 1.35 V |
| Displeja fona gaisma | |
| Pretgaismas krāsa | Sarkans/Zaļš/Zils |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 133,4 mm |
| Augstums | 40,8 mm |