Ražotājs: Silicon Power
Modelis: SP032GXLZU360BDC
EAN: 4713436143079
Silicon Power XPOWER Zenith. Komponente: PC/serveris, Iekšējā atmiņa: 32 GB, Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs): 2 x 16 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4, Atmiņas taktātrums: 3600 MHz, Atmiņas formas standarts: 288-pin DIMM, CAS latentums: 18
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Buferatmiņas tips | Unregistered (unbuffered) |
| Iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 2 x 16 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4 |
| Atmiņas taktātrums | 3600 MHz |
| Komponente | PC/serveris |
| Atmiņas formas standarts | 288-pin DIMM |
| ECC | Nē |
| CAS latentums | 18 |
| Atmiņas spriegums | 1.35 V |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Jā |
| Dzesēšanas tips | Dzesētājs |
| Sertifikācija | CE, FCC, Green dot, WEEE, RoHS |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 8 mm |
| Dziļums | 133,4 mm |
| Augstums | 38,5 mm |