Ražotājs: Nanocable
Modelis: 10.24.1200
EAN: 8433281002920
Nanocable 10.24.1200. Savienotājs 1: 2 x 3.5mm, Konektora 1 tips: Sieviešu, Savienotājs 2: 3.5mm, Konektora 2 tips: Vīrišķais, Kabeļa garums: 0,15 m, Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Nanocable 10.24.1200 audio kabelis 0,15 m 2 x 3.5mm 3.5mm Melns | €5.75 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 0,15 m |
| Savienotājs 1 | 2 x 3.5mm |
| Savienotājs 2 | 3.5mm |
| Konektora 1 tips | Sieviešu |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| Produkta krāsa | Melns |
| Plug and Play | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 100 mm |
| Iepakojuma dziļums | 160 mm |
| Iepakojuma augstums | 10 mm |
| Iepakojuma svars | 24 g |
| Vienības apjoms | 0,000115 cm³ |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums uz paletes | 9000 pcs |
| Kastes svars (Master) | 7 kg |
| Daudzums Master kastē | 300 pcs |
| Galvenās kārbas tilpums | 0,0345 cm³ |