Ražotājs: ASUS
Modelis: 90-YAA0K0-0UAN0BZ
EAN: 0012300364508
ASUS Xonar DG SI. Audio izvades kanāli: 5.1 kanāli, Audio kvalitāte: 24 bit, Line-out Signal-to-Noise Ratio (SNR): 105 dB. Saimnieka interfeiss: PCI. Dolby tehnoloģijas: Dolby Headphone, Chipset: C-Media CMI8786. Atbalstītās Windows operētājsistēmas: Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium.... Pilnas skalas spriegums: 1 V, Minimālās sistēmas prasības: PCI v2.2+
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
ASUS Xonar DG SI Sisäinen 5.1 kanavaa PCI | €45.44 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Audio | |
| Iekšējs | |
| Audio izvades kanāli | 5.1 kanāli |
| Audio kvalitāte | 24 bit |
| Line-out Signal-to-Noise Ratio (SNR) | 105 dB |
| Line-in Signal-to-Noise Ratio (SNR) | 103 dB |
| Audio A/D pārveidotājs (ADC) | 24-bit/192kHz |
| Digital-to-Analog Conversion (DAC) | 24-bit/192kHz |
| Audio sitēmas tiešā 3D skaņa | |
| Line-in Total Harmonic Distortion (THD) | 0,0022 % |
| Line-out Total Harmonic Distortion (THD) | 0,0025 % |
| Frekvences diapazons | 10 - 48000 Hz |
| Savienojamība | |
| Saimnieka interfeiss | PCI |
| Line-out | |
| Austiņu izejas | 1 |
| S/PDIF out pieslēgvieta | |
| Subvūferis ārā | |
| Digitālais audio optiskais ārā | 1 |
| Audio CD/AUX ievade | |
| Mikrofons, līnijas izeja | |
| Īpašības | |
| Dolby tehnoloģijas | Dolby Headphone |
| Chipset | C-Media CMI8786 |
| Programmatūra | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows XP Home, Windows XP Home x64, Windows XP Professional, Windows XP Professional x64 |
| Papildus informācija | |
| Pilnas skalas spriegums | 1 V |
| Minimālās sistēmas prasības | PCI v2.2+ |