Ražotājs: Vention
Modelis: CDRBB
EAN: 6922794754652
Vention CDRBB. Audio kvalitāte: 16 bit, Frekvences diapazons: 44100 - 48000 Hz. Saimnieka interfeiss: USB, Austiņu savienojamība: 3,5 mm. Kontroles tips: Pogas, Pogu skaits: 2 pogas, Kabeļa garums: 0,15 m. Skaļuma kontrole: Rotējošs. Izcelsmes valsts: Ķīna
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Audio | |
| Iekšējs | Jā |
| Audio kvalitāte | 16 bit |
| Frekvences diapazons | 44100 - 48000 Hz |
| Savienojamība | |
| Saimnieka interfeiss | USB |
| Line-in | Jā |
| Line-out | Jā |
| Austiņu izejas | 1 |
| Austiņu savienojamība | 3,5 mm |
| Plug and Play | Jā |
| Īpašības | |
| Kontroles tips | Pogas |
| Pogu skaits | 2 pogas |
| Produkta krāsa | Melns |
| LED indikatori | Jā |
| Kabeļa garums | 0,15 m |
| Chipset | SSS1629A5 |
| USB barošana | Jā |
| Savietojamība | Macbook, PS4 |
| Sertifikācija | CE |
| Papildus informācija | |
| Skaļuma kontrole | Rotējošs |
| Loģistiskie dati | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |