Ražotājs: Vention
Modelis: VAB-S13
EAN: 6922794717725
Vention VAB-S13. Audio izvades kanāli: 2.1 kanāli, Audio kvalitāte: 16 bit. Saimnieka interfeiss: USB, Austiņu savienojamība: 3,5 mm. Produkta krāsa: Sudrabs. Platums: 28 mm, Dziļums: 40 mm, Augstums: 11 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Audio | |
| Iekšējs | |
| Audio izvades kanāli | 2.1 kanāli |
| Audio kvalitāte | 16 bit |
| Savienojamība | |
| Saimnieka interfeiss | USB |
| Austiņu savienojamība | 3,5 mm |
| Austiņu izejas | 1 |
| Mikrofons, līnijas izeja | |
| Tehniskās detaļas | |
| Garantijas periods | 1 gads(i) |
| Sistēmas prasības | |
| USB nepieciešams | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 28 mm |
| Dziļums | 40 mm |
| Augstums | 11 mm |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| USB barošana | |