Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Austiņas |
| Valkāšanas stils | Austiņas |
| Ieteicamais pielietojums | Speļu |
| Austiņu veids | Binaurālās |
| Produkta krāsa | Melns |
| Sertifikācija | Discord |
| Savienojamie produkti | - PC - Xbox One - PS4 - Nintendo Switch - Mobile Devices |
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |
| 3.5 mm savienotājs | |
| USB savienojamība | |
| Bluetooth | |
| Mikrofons | |
| Mikrofona veids | Mikrofona turētājs |
| Mikrofona frekvence | 100 - 10000 Hz |
| Mikrofona jutīgums | -40 dB |
| Mikrofona trokšņu slāpēšana | |
| Mikrofona virzienu tipi | Vienvirziena |
| Papildus informācija | |
| 2.5 mm savienotājs | |
| AUX ieeja | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 216,7 mm |
| Dziļums | 104,2 mm |
| Augstums | 202 mm |
| Svars | 350 g |
| Austiņas | |
| Osu savienošana | Ausi pārklājošas |
| Austiņu frekvence | 20 - 40000 Hz |
| Pilna pretestība | 32 Ω |
| Austiņu jutīgums | 107 dB |
| Draivera vienība | 5 cm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85183000 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 237 mm |
| Iepakojuma dziļums | 115 mm |
| Iepakojuma augstums | 291 mm |
| Iepakojuma svars | 835 g |