Ražotājs: ASUS
Modelis: 90YH00S1-B3UA00
EAN: 0889349361955
ASUS ROG Strix Wireless. Produkta veids: Austiņas. Savienojamības tehnoloģija: Vadu & Bezvadu. Ieteicamais pielietojums: Speļu. Austiņu frekvence: 20 - 20000 Hz. Kabeļa garums: 1,5 m. Svars: 350 g. Produkta krāsa: Melns, Oranžs
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Austiņas |
| Valkāšanas stils | Austiņas |
| Ieteicamais pielietojums | Speļu |
| Austiņu veids | Binaurālās |
| Produkta krāsa | Melns, Oranžs |
| Kabeļa garums | 1,5 m |
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu & Bezvadu |
| 3.5 mm savienotājs | |
| USB savienojamība | |
| Mikrofons | |
| Mikrofona veids | Mikrofona turētājs |
| Mikrofona frekvence | 50 - 16000 Hz |
| Mikrofona jutīgums | -40 dB |
| Austiņas | |
| Osu savienošana | Ausi pārklājošas |
| Austiņu frekvence | 20 - 20000 Hz |
| Pilna pretestība | 32 Ω |
| Austiņu jutīgums | 98 dB |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 350 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85183000 |