Ražotājs: Belkin
Modelis: AUC002GLWH
EAN: 0745883823437
Belkin SOUNDFORM™ Freedom austiņas bezvadu ausīs ir lieliskas austiņas, kas ļauj jums baudīt augstas kvalitātes skaņu bezvadu veidā. Izstrādātājs - Belkin, zināms ar savu uzticamību un kvalitāti elektronikas nozarē. Austiņas ir iekļautas kategorijā "Austiņas un brīvroku komplekti".
Šīm austiņām ir iebūvēta baterija, kas nodrošina izturīgu un efektīvu darbību. Austiņas ir aprīkotas ar kreisās un labās austiņas baterijām, kuru jauda ir 60 mAh katrā. Turklāt austiņām ir arī akumulatora ietilpība uzlādes korpuss, kas ir 520 mAh.
Savienojamības tehnoloģija, kuru izmanto šajās austiņās, ir bezvadu, nodrošinot jums vienkāršu un ērtu savienojumu. Tāpat austiņas ir aprīkotas ar Bluetooth funkciju, kas ļauj bezvadu savienot austiņas ar jebkuru Bluetooth atbalstošu ierīci. Šajā modelī nav 3.5 mm savienotāja.
Belkin SOUNDFORM™ Freedom austiņas ir pieejamas elegantā baltā krāsā, kas piešķir tām stilīgu izskatu. Austiņas ir aprīkotas ar speciālu aizsardzību, kas padara tās izturīgas pret apšļākšanu, sviedriem un ūdens iedarbību. Tāpat austiņas ir binaurālā veidā, kas nodrošina lielisku skaņas kvalitāti.
Komplektā ar Belkin SOUNDFORM™ Freedom austiņām tiek piedāvāti dažādi aksesuāri, kas papildina jūsu lietošanas pieredzi. Piemēram, komplektā ietilpst 3 izmēru silikona ausu ieliktņi, kas ļauj austiņām labi piestāvēt un garantēt maksimālu komfortu. Austiņu uzlāde notiek ar USB Veida-C kabeļa palīdzību, kas ir pievienots komplektā.
Belkin SOUNDFORM™ Freedom austiņas ir arī ērtas lietošanā. Tās tiek ievietotas ausīs, nodrošinot lielisku izolāciju no apkārtējās trokšņa. Austiņām ir iebūvēts mikrofons, kas ļauj viegli sazināties ar citiem un veikt tālrunīkamijas zvani.
Šīs austiņas ar harmonizētās sistēmas (HS) kodu 85183000 ir ideāls pavadonis ikvienai mūzikas baudīšanas stundai vai sarunai vienmēr un visur. Uzticieties Belkin zīmolam un iegūstiet skaņas brīvību!
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Bluetooth Peakomplekt Mikrofoniga Belkin SOUNDFORM™ Freedom | €117.99 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Austiņas |
| Valkāšanas stils | Ausīs |
| Austiņu veids | Binaurālās |
| Produkta krāsa | Balts |
| Aizsardzības īpašības | Izturīgs pret apšļākšanu, Izturīgs pret sviedriem, Ūdensizturīgs |
| International Protection (IP) code | IPX5 |
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | Bezvadu |
| 3.5 mm savienotājs | |
| Bluetooth | |
| Mikrofons | |
| Mikrofona veids | Iebūvēta |
| Baterija | |
| Ar akumulatoru darbināms | |
| Baterijas tips | Iebūvēta baterija |
| Labās austiņas baterijas jauda | 60 mAh |
| Kreisās austiņas baterijas jauda | 60 mAh |
| Akumulatora ietilpība (uzlādes korpuss) | 520 mAh |
| Iepakojuma saturs | |
| Uzlādes bloka konektora veids | USB Veids-C |
| Aksesuāri iekļauti komplektā | 3 izmēru silikona ausu ieliktņi |
| Pievienoti kabeļi | USB Type C - USB Type A |
| Austiņas | |
| Osu savienošana | Ieliekami ausīs |
| Ausīs ievietojamas austiņas | Ausu ielikteņi |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85183000 |