Ražotājs: Ewent
Modelis: PL3322
EAN: 8052101430011
Ewent PL3322. Produkta veids: Austiņas. Savienojamības tehnoloģija: Vadu. Ieteicamais pielietojums: Speļu. Austiņu frekvence: 20 - 20000 Hz. Kabeļa garums: 1,8 m. Svars: 340 g. Produkta krāsa: Melns, Zils
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Mikrofoniga Mänguri Peakomplekt Ewent PL3322 | €28.99 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Austiņas |
| Valkāšanas stils | Aptīts ap kaklu |
| Ieteicamais pielietojums | Speļu |
| Austiņu veids | Binaurālās |
| Produkta krāsa | Melns, Zils |
| Aktīvie taustiņi | Skaņas izslēgšana, Skaļums+, Volume - |
| Skaļuma kontrole | Rotējošs |
| Kabeļa garums | 1,8 m |
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |
| 3.5 mm savienotājs | |
| 2 x 3.5 mm savienotāji | |
| Mikrofons | |
| Mikrofona veids | Mikrofona turētājs |
| Mikrofona frekvence | 100 - 10000 Hz |
| Mikrofona jutīgums | -38 dB |
| Mikrofona virzienu tipi | Visvirzienu |
| Austiņas | |
| Osu savienošana | Ausi pārklājošas |
| Austiņu frekvence | 20 - 20000 Hz |
| Pilna pretestība | 32 Ω |
| Austiņu jutīgums | 117 dB |
| Draivera vienība | 5 cm |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 340 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma tips | Kaste |