Ražotājs: Freestyle
Modelis: FH2112O
EAN: 5907595427791
Freestyle FH2112O. Produkta veids: Austiņas. Savienojamības tehnoloģija: Vadu. Ieteicamais pielietojums: Zvani / mūzika. Austiņu frekvence: 20 - 20000 Hz. Kabeļa garums: 1,25 m. Svars: 50 g. Produkta krāsa: Oranžs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
FREESTYLE SHOELACE EARPHONES + MIC FH2112 ORANGE [42779] | €7.99 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Austiņas |
| Valkāšanas stils | Ausīs |
| Ieteicamais pielietojums | Zvani / mūzika |
| Produkta krāsa | Oranžs |
| Kabeļa garums | 1,25 m |
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |
| 3.5 mm savienotājs | |
| 3.5 mm savienotājs | |
| USB savienojamība | |
| Bluetooth | |
| RF savienojamība | |
| Mikrofons | |
| Mikrofona veids | Ar vadu |
| Austiņas | |
| Maksimālā ieejas jauda | 3 mW |
| Osu savienošana | Ieliekami ausīs |
| Austiņu frekvence | 20 - 20000 Hz |
| Pilna pretestība | 16 Ω |
| Papildus informācija | |
| 2.5 mm savienotājs | |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 50 g |