Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Austiņas |
| Valkāšanas stils | Ausu āķi |
| Austiņu veids | Monofonisks |
| Produkta krāsa | Melns, Sudrabs |
| Kabeļa krāsa | Melns |
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |
| Mikrofons | |
| Mikrofona veids | Mikrofona turētājs |
| Mikrofona frekvence | 100 - 20000 Hz |
| Mikrofona jutīgums | -32 dB |
| Mikrofona ieejas pilna pretestība | 2200 Ω |
| Mikrofona virzienu tipi | Visvirzienu |
| Mikrofonu skaits | 1 |
| Mikrofona klusinātājs | |
| Austiņas | |
| Osu savienošana | Ieliekami ausīs |
| Austiņu frekvence | 20 - 20000 Hz |
| Pilna pretestība | 32 Ω |
| Austiņu jutīgums | 120 dB |
| Iepakojuma saturs | |
| Daudzums | 1 |