Ražotājs: Hama
Modelis: 00177066
EAN: 4047443428240
Hama LiberoBuds. Produkta veids: Austiņas. Savienojamības tehnoloģija: True Wireless Stereo (TWS), Bluetooth. Ieteicamais pielietojums: Mūzika. Austiņu frekvence: 20 - 20000 Hz. Bezvadu rūtera amplitūda: 10 m. Svars: 52 g. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Наушники/Гарнитуры Hama LiberoBuds headphones (001770660000) - OReol.eu | €38.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Austiņas |
| Valkāšanas stils | Ausīs |
| Ieteicamais pielietojums | Mūzika |
| Austiņu veids | Binaurālās |
| Produkta krāsa | Melns |
| International Protection (IP) code | IPX5 |
| Plug and Play | |
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | True Wireless Stereo (TWS) |
| True Wireless Stereo (TWS) tehnoloģija | |
| 3.5 mm savienotājs | |
| USB savienojamība | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth profili | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Bezvadu rūtera amplitūda | 10 m |
| Mikrofons | |
| Mikrofona veids | Iebūvēta |
| Mikrofona jutīgums | -42 dB |
| Iepakojuma saturs | |
| Uzlādes bloka konektora veids | Micro-USB |
| Pievienoti kabeļi | Micro-USB |
| Ausu spilventiņi | |
| Papildus informācija | |
| 2.5 mm savienotājs | |
| Lādētāja bāze | |
| Manuāls | |
| Austiņas | |
| Osu savienošana | Ieliekami ausīs |
| Austiņu frekvence | 20 - 20000 Hz |
| Pilna pretestība | 32 Ω |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 52 g |
| Baterija | |
| Runāšanas laiks | 5 h |
| Baterijas uzlādes laiks | 2 h |
| Standby laiks | 100 h |