Ražotājs: HP
Modelis: 8WW99AA
EAN: 6972431710497
HP DHE-7002. Produkta veids: Austiņas. Savienojamības tehnoloģija: Vadu. Ieteicamais pielietojums: Zvani / mūzika. Austiņu frekvence: 20 - 20000 Hz. Kabeļa garums: 1,3 m. Svars: 22 g. Produkta krāsa: Melns, Sarkans
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
m79.lv |
Sluchawka HP (DHE-7002) DHE-7002 (6972431710497) brīvroku sistēma telefoniem | €12.60 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Austiņas |
| Valkāšanas stils | Ausu āķi, Ausīs |
| Ieteicamais pielietojums | Zvani / mūzika |
| Austiņu veids | Binaurālās |
| Produkta krāsa | Melns, Sarkans |
| Kabeļa garums | 1,3 m |
| Kabeļa krāsa | Melns |
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |
| 3.5 mm savienotājs | |
| Mikrofons | |
| Mikrofona veids | Iebūvēta |
| Mikrofona jutīgums | -38 dB |
| Mikrofona virzienu tipi | Visvirzienu |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 25 mm |
| Dziļums | 25 mm |
| Augstums | 1300 mm |
| Svars | 22 g |
| Austiņas | |
| Osu savienošana | Ieliekami ausīs |
| Austiņu frekvence | 20 - 20000 Hz |
| Pilna pretestība | 32 Ω |
| Austiņu jutīgums | 100 dB |
| Draivera vienība | 1 cm |
| Iepakojuma saturs | |
| Daudzums | 1 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma tips | Piekarama kaste |