Ražotājs: HP
Modelis: 4BX33AA#ABB
EAN: 0192545432542
Ja Jums ir nepieciešamas kvalitatīvas austiņas, kas ļautu baudīt spēles, tad HP Pavilion Gaming Headset 600 varētu būt ideāls risinājums. Šīs austiņas, kas ražotas no HP, ir speciāli izstrādātas, lai nodrošinātu maksimālu komfortu un kvalitatīvu skaņu spēļu pieredzei.
HP Pavilion Gaming Headset 600 ir binaurālas austiņas ar valkāšanas stilu "austiņas", kas ļauj pilnīgi iegremdēties spēļu pasaulē. Austiņas ir aprīkotas ar izmēru, kas nodrošina ērtu un pielāgojamu valkāšanu. Tās ir salīdzinoši vieglas ar svaru 360 grami un ir kompaktas ar diametru 114 mm, platumu 180 mm un dziļumu 218 mm.
Produkta krāsa ir melna un zaļa, kas rada modernu un stilīgu izskatu. Austiņām ir arī pieejams USB savienojums, kas nodrošina vieglu un stabili savienojumu ar jūsu ierīcēm. Turklāt, austiņas ir aprīkotas ar 7.1 audio izvades kanāliem un Dolby tehnoloģiju, kas nodrošina iespaidīgu skaņas kvalitāti un reālistisku 7.1 Surround Sound efektu.
HP Pavilion Gaming Headset 600 ir piemērotas Windows 10 operētājsistēmai un tās atbalsta vadu savienojamības tehnoloģiju. Austiņām ir mikrofona turētājs, kas ļauj ērti izmantot austiņas arī komunikācijas nolūkos spēļu laikā.
Šīs austiņas ir piemērotas spēļu mīļotājiem, kuri vēlas iegremdēties spēļu pasaulē ar augstas kvalitātes skaņu un ērtu valkāšanu. HP Pavilion Gaming Headset 600 ar savu moderno dizainu un uzlabotajām tehnoloģijām būs lielisks papildinājums jebkuram spēļu komplektam.
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
OMEN by HP HP Pavilion Gaming Headset 600 | 4BX33AA#ABB | €52.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Austiņas |
| Valkāšanas stils | Austiņas |
| Ieteicamais pielietojums | Speļu |
| Austiņu veids | Binaurālās |
| Produkta krāsa | Melns, Zaļš |
| Kabeļa krāsa | Zaļš |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| HP segments | Mājas |
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |
| 3.5 mm savienotājs | |
| USB savienojamība | |
| USB savienotājs | USB Type-A |
| Bluetooth | |
| Mikrofons | |
| Mikrofona veids | Mikrofona turētājs |
| Papildus informācija | |
| Audio izvades kanāli | 7.1 kanāli |
| 2.5 mm savienotājs | |
| Dolby tehnoloģijas | 7.1 Surround Sound |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 180 mm |
| Dziļums | 218 mm |
| Augstums | 114 mm |
| Svars | 360 g |
| Austiņas | |
| Osu savienošana | Ausi pārklājošas |
| Iepakojuma saturs | |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10 |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85183000 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 223 mm |
| Iepakojuma dziļums | 242 mm |
| Iepakojuma augstums | 118 mm |
| Iepakojuma svars | 670 g |