Ražotājs: Huawei
Modelis: 55032451
EAN: 6901443366552
Huawei FreeBuds 3 Red Edition. Produkta veids: Austiņas. Savienojamības tehnoloģija: True Wireless Stereo (TWS), Bluetooth. Ieteicamais pielietojums: Zvani / mūzika, Produkta krāsa: Sarkans
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Austiņas |
| Valkāšanas stils | Ausīs |
| Ieteicamais pielietojums | Zvani / mūzika |
| Austiņu veids | Binaurālās |
| Produkta krāsa | Sarkans |
| Kontroles tips | Ar pieskārienu |
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | True Wireless Stereo (TWS) |
| True Wireless Stereo (TWS) tehnoloģija | |
| 3.5 mm savienotājs | |
| USB savienojamība | |
| USB savienotājs | USB Veids-C |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.1 |
| Mikrofons | |
| Mikrofona veids | Iebūvēta |
| Mikrofona trokšņu slāpēšana | |
| Baterija | |
| Baterijas tips | Iebūvēta baterija |
| Kreisās austiņas baterijas jauda | 30 mAh |
| Labās austiņas baterijas jauda | 30 mAh |
| Nepārtraukts audio atskaņošanas laiks | 4 h |
| Nepārtrauktas audio atskaņošanas laiks (ar uzlādes bloku) | 20 h |
| Uzlādējama baterija | |
| Baterijas uzlādes laiks | 1 h |
| Bezvadu lādēšana | |
| Iepakojuma saturs | |
| Lādētāja jauda | 410 mAh |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Garantijas karte | |
| Pievienoti kabeļi | USB Veids-C |
| Papildus informācija | |
| 2.5 mm savienotājs | |
| Uzlādes spriegums | 5 V |
| Austiņas | |
| Ausīs ievietojamas austiņas | Ausu monitori |
| Osu savienošana | Ieliekami ausīs |
| Draivera vienība | 1,42 cm |
| Draivera veids | Dinamisks |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 20,4 mm |
| Dziļums | 17,8 mm |
| Augstums | 41,5 mm |
| Kreisās austiņas svars | 4,5 g |
| Labās austiņas svars | 4,5 g |
| Lādētāja futlāra izmēri (P x G x A) | 60,9 x 60,9 x 21,8 mm |
| Lādētāja futlāra svars | 48 g |