Ražotājs: HP
Modelis: 4P5J6AA
EAN: 0196188047613
HyperX CloudX Flight – bezvadu spēļu austiņas (melnas-zaļas) – Xbox. Produkta veids: Austiņas. Savienojamības tehnoloģija: Bezvadu. Ieteicamais pielietojums: Zvani / mūzika. Austiņu frekvence: 10 - 21000 Hz. Kabeļa garums: 1 m. Svars: 288 g. Produkta krāsa: Melns, Zaļš
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Austiņas |
| Valkāšanas stils | Rokas |
| Ieteicamais pielietojums | Zvani / mūzika |
| Austiņu veids | Binaurālās |
| Produkta krāsa | Melns, Zaļš |
| Kabeļa garums | 1 m |
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | Bezvadu |
| USB savienojamība | Jā |
| Mikrofons | |
| Mikrofona veids | Mikrofona turētājs / iestrādāts līnijā |
| Mikrofona jutīgums | -51 dB |
| Mikrofona trokšņu slāpēšana | Jā |
| Mikrofona virzienu tipi | Vienvirziena |
| Baterija | |
| Baterijas tips | Iebūvēta baterija |
| Baterijas tehnoloģija | Litija polimērs (LiPo) |
| Austiņas | |
| Osu savienošana | Supra dzirdes |
| Austiņu frekvence | 10 - 21000 Hz |
| Pilna pretestība | 32 Ω |
| Austiņu jutīgums | 113 dB |
| Magnēta tips | Neodimīns |
| Draivera veids | Dinamisks |
| Draivera vienība | 5 cm |
| Kopējie harmoniskie kropļojumi (THD) | 2 % |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 288 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85183000 |