Ražotājs: Jabra
Modelis: 6393-829-289
EAN: 0706487018902
Jabra Evolve 40 UC Mono USB-C. Produkta veids: Austiņas. Savienojamības tehnoloģija: Vadu, Bluetooth. Ieteicamais pielietojums: Birojs / zvanu centrs. Austiņu frekvence: 20 - 20000 Hz. Kabeļa garums: 1,2 m. Svars: 142,5 g. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
JABRA EVOLVE 40 MONO UC | €112.13 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Austiņas |
| Valkāšanas stils | Austiņas |
| Ieteicamais pielietojums | Birojs / zvanu centrs |
| Austiņu veids | Monofonisks |
| Produkta krāsa | Melns |
| Aktīvie taustiņi | Skaļums+, Volume - |
| Skaļuma kontrole | Poga |
| Kabeļa garums | 1,2 m |
| Vienlaicīgi savienoto ierīču skaits (maks) | 2 |
| Mūzikas atskaņošana | Jā |
| Dzirdes aizsardzības tehnoloģijas | Jabra PeakStop, Jabra Safetone G616 |
| HD balss | Jā |
| Plug and Play | Jā |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Sertifikācija | CE, FCC, KCC, RCM, UL |
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |
| 3.5 mm savienotājs | Jā |
| USB savienojamība | Jā |
| USB savienotājs | USB Veids-C |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth profili | A2DP |
| Mikrofons | |
| Mikrofona veids | Mikrofona turētājs |
| Mikrofona frekvence | 100 - 10000 Hz |
| Mikrofona trokšņu slāpēšana | Jā |
| Salokāmais mikrofons | Jā |
| Mikrofona virzienu tipi | Vienvirziena |
| Mikrofona klusinātājs | Jā |
| Papildus informācija | |
| 2.5 mm savienotājs | Nē |
| Near Field Communication (NFC) | Nē |
| Ceļojuma somiņa | Jā |
| Digitālo signālu apstrāde (DSP) | Jā |
| Zvana pārvaldība | |
| Austiņas | |
| Osu savienošana | Supra dzirdes |
| Austiņu frekvence | 20 - 20000 Hz |
| Pilna pretestība | 32 Ω |
| Austiņu jutīgums | 93,6 dB |
| Draivera vienība | 2,8 cm |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 142,5 g |
| Iepakojuma saturs | |
| Ātrās startēšanas gids | Jā |
| Futlāris, apvalks pārnēsāšanai | Jā |
| Austiņu polsterējuma materiāls | Mākslīga āda |
| Daudzums | 1 |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -10 - 50 °C |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Jā |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | Jā |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85183000 |
| Oriģinālās kastes platums | 226 mm |
| Kastes garums (Master) | 564 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 496 mm |
| Kastes svars (Master) | 10,8 kg |
| Daudzums Master kastē | 42 pcs |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 255 mm |
| Iepakojuma dziļums | 190 mm |
| Iepakojuma augstums | 10 mm |
| Iepakojuma svars | 220 g |