Ražotājs: Manhattan
Modelis: 179843
EAN: 0766623179843
Manhattan austiņas un brīvroku komplekts Vadu Birojs / zvanu centrs USB Type-A Melns ir ideāls piederums birojam vai zvanu centram. Šie austiņu komplekti, ko ražo Manhattan, piedāvā lielisku skaņas kvalitāti un ērtu lietošanu.
Austiņu komplekts ir izgatavots no izturīgiem materiāliem, un tās ir izturīgas pret regulāriem izmantošanas apstākļiem. Produkta svars ir tikai 203 grami, tāpēc jums nebūs neērtību lietojot šīs austiņas ilgāku laiku. Komplekta augstums ir 190 mm, platums 170 mm, un dziļums 87 mm, nodrošinot ērtu un drošu lietošanu.
Šis austiņu komplekts ir sertificēts ar CE un FCC standartiem, kas uzliek lietotājiem drošības nodrošināšanas prasības. Austiņas ir vienkārši savienojamas ar datoru, izmantojot USB Type-A savienojumu, tāpēc nav jāuztraucas par sarežģītu instalāciju. Ar 1,5 metru garo kabeli jums būs pietiekami daudz brīvības, lai pārvietotos birojā vai zvanu centrā, neatpaliekot no savu darba pienākumu izpildes.
Melna krāsa padara šo austiņu komplektu par stilīgu un universālu izvēli. Tas izskatīsies saskaņoti jebkurā darba vidē. Austiņas ir binaurālas, sniedzot jums labu skaņas kvalitāti un patiesu stereo efektu. Vadības pogas ļauj regulēt skaļumu ērti un ātri, nodrošinot jums pilnīgu kontroli pār skaņu.
Manhattan austiņas un brīvroku komplekts ir ieteicams birojam vai zvanu centram, jo tas nodrošina augstas kvalitātes skaņu un ērtības ikdienas lietošanā. Tas ir ideāls risinājums, lai veiktu telekonferences, sarunas vai klausītos mūziku darba laikā. Izvēloties šo produktu, jūs iegūsiet uzticamu, kvalitatīvu un funkcionālu austiņu komplektu, kas atbilst jūsu profesionālajām prasībām.
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Austiņas |
| Valkāšanas stils | Austiņas |
| Ieteicamais pielietojums | Birojs / zvanu centrs |
| Austiņu veids | Binaurālās |
| Produkta krāsa | Melns |
| Skaļuma kontrole | Poga |
| Vadības ierīces veids | Iebūvēts vadības bloks |
| Kontroles tips | Pogas |
| Kabeļa garums | 1,5 m |
| Kabeļa krāsa | Melns |
| Plug and Play | |
| Sertifikācija | CE FCC |
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |
| 3.5 mm savienotājs | |
| USB savienojamība | |
| USB savienotājs | USB Type-A |
| Bluetooth | |
| Mikrofons | |
| Mikrofona veids | Mikrofona turētājs |
| Mikrofona frekvence | 30 - 16000 Hz |
| Mikrofona jutīgums | 58 dB |
| Mikrofona virzienu tipi | Vienvirziena |
| Austiņas | |
| Maksimālā ieejas jauda | 30 mW |
| Osu savienošana | Supra dzirdes |
| Pilna pretestība | 32 Ω |
| Austiņu jutīgums | 103 dB |
| Draivera vienība | 4 cm |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 170 mm |
| Dziļums | 87 mm |
| Augstums | 190 mm |
| Svars | 203 g |
| Iepakojuma saturs | |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Daudzums | 1 |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85183000 |