Ražotājs: Motorola
Modelis: VERVEBUDS200
EAN: 5012786039179
Motorola VerveBuds 200. Produkta veids: Austiņas. Savienojamības tehnoloģija: Bezvadu, Bluetooth. Ieteicamais pielietojums: Zvani / mūzika. Svars: 60 g. Produkta krāsa: Melns
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Austiņas |
| Valkāšanas stils | Ausīs |
| Ieteicamais pielietojums | Zvani / mūzika |
| Austiņu veids | Binaurālās |
| Produkta krāsa | Melns |
| International Protection (IP) code | IP5X |
| Darbojas ar Google Assistant | |
| Darbojas ar Amazon Alexa | |
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | Bezvadu |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Mikrofons | |
| Mikrofona veids | Iebūvēta |
| Baterija | |
| Ar akumulatoru darbināms | |
| Baterijas tips | Iebūvēta baterija |
| Nepārtrauktas audio atskaņošanas laiks (ar uzlādes bloku) | 10 h |
| Austiņas | |
| Osu savienošana | Ieliekami ausīs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 45 mm |
| Dziļums | 95 mm |
| Augstums | 45 mm |
| Svars | 60 g |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | Micro-USB |