Ražotājs: MSI
Modelis: IMMERSE GH61
EAN: 0824142210017
MSI S37-0400030-SV1. Produkta veids: Austiņas. Savienojamības tehnoloģija: Vadu. Ieteicamais pielietojums: Speļu. Austiņu frekvence: 20 - 40000 Hz. Kabeļa garums: 1 m. Svars: 300 g. Produkta krāsa: Melns, Sudrabs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
MSI IMMERSE GH61 | €144.81 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Austiņas |
| Valkāšanas stils | Austiņas |
| Ieteicamais pielietojums | Speļu |
| Austiņu veids | Binaurālās |
| Produkta krāsa | Melns, Sudrabs |
| Kabeļa garums | 1 m |
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |
| 3.5 mm savienotājs | |
| USB savienojamība | |
| Bluetooth | |
| Mikrofons | |
| Mikrofona veids | Mikrofona turētājs |
| Mikrofona frekvence | 100 - 10000 Hz |
| Mikrofona jutīgums | -38 dB |
| Mikrofona ieejas pilna pretestība | 2200 Ω |
| Mikrofona virzienu tipi | Vienvirziena |
| Salokāmais mikrofons | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 210 mm |
| Dziļums | 100 mm |
| Augstums | 185 mm |
| Svars | 300 g |
| Austiņas | |
| Osu savienošana | Supra dzirdes |
| Austiņu frekvence | 20 - 40000 Hz |
| Pilna pretestība | 32 Ω |
| Austiņu jutīgums | 107 dB |
| Magnēta tips | Neodimīns |
| Draivera vienība | 4 cm |
| Iepakojuma saturs | |
| Futlāris, apvalks pārnēsāšanai | |
| Daudzums | 1 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 185 mm |
| Iepakojuma dziļums | 100 mm |
| Iepakojuma augstums | 210 mm |
| Iepakojuma svars | 1,22 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |