Ražotājs: NGS
Modelis: NGS-HEADSET-0225
EAN: 8435430620207
NGS BUZZ BLAB. Produkta veids: Austiņas. Savienojamības tehnoloģija: Bezvadu, Bluetooth. Ieteicamais pielietojums: Birojs / zvanu centrs. Austiņu frekvence: 20 - 20000 Hz. Svars: 51 g. Produkta krāsa: Melns
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Austiņas |
| Valkāšanas stils | Austiņas |
| Ieteicamais pielietojums | Birojs / zvanu centrs |
| Austiņu veids | Monofonisks |
| Produkta krāsa | Melns |
| Aktīvie taustiņi | Skaļums+, Volume - |
| Skaļuma kontrole | Poga |
| Vadības ierīces veids | Iebūvēts vadības bloks |
| Kontroles tips | Pogas |
| Kabeļa krāsa | Melns |
| Plug and Play | |
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | Bezvadu |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Mikrofons | |
| Mikrofona veids | Mikrofona turētājs |
| Mikrofona jutīgums | 34 dB |
| Mikrofonu skaits | 1 |
| Salokāmais mikrofons | |
| Iepakojuma saturs | |
| Ārējā akumulatora ietilpība | 300 mAh |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Garantijas karte | |
| Pievienoti kabeļi | USB Veids-C |
| Rokasgrāmatas valodas | Angļu, Spāņu, Franču, Itālijas, Portugāļu |
| Daudzums | 1 |
| Austiņas | |
| Osu savienošana | Ausi pārklājošas |
| Akustiskā sistēma | Pusslēgta |
| Austiņu frekvence | 20 - 20000 Hz |
| Pilna pretestība | 32 Ω |
| Austiņu jutīgums | 121 dB |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 165 mm |
| Dziļums | 55 mm |
| Augstums | 195 mm |
| Svars | 51 g |
| Baterija | |
| Baterijas lādēšanās indikators | |
| Uzlādes avots | USB |
| Sarunu laiks (ANC ieslēgts) | 16 h |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 193 mm |
| Iepakojuma dziļums | 57 mm |
| Iepakojuma augstums | 210 mm |
| Iepakojuma tips | Piekarama kaste |
| Loģistiskie dati | |
| Kastes uz paletes | 300 pcs |
| Oriģinālās kastes platums | 406 mm |
| Kastes garums (Master) | 254 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 300 mm |
| Daudzums transportējamā kastē | 10 pcs |
| Piegādātāja funkcijas | |
| Materiāls | Metāls, Plastmasa |
| Gabalu skaits | 1 pcs |
| Regulējams skaņa | |