| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
25n.de |
PDP Headset LVL30 Chat schwarz XBOX ONE | 25N17337 | €14.99 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Austiņas |
| Valkāšanas stils | Austiņas |
| Ieteicamais pielietojums | Speļu |
| Austiņu veids | Monofonisks |
| Produkta krāsa | Melns, Pelēks |
| Skaļuma kontrole | Rotējošs |
| Vadības ierīces veids | On-ear control unit |
| Kontroles tips | Rotējošs |
| Kabeļa krāsa | Melns |
| LED indikatori | |
| Savienojamie produkti | Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One |
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |
| 3.5 mm savienotājs | |
| Mikrofons | |
| Mikrofona veids | Mikrofona turētājs |
| Salokāmais mikrofons | |
| Mikrofona trokšņu slāpēšana | |
| Mikrofona klusinātājs | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 190,5 mm |
| Dziļums | 63,5 mm |
| Augstums | 190,5 mm |
| Austiņas | |
| Osu savienošana | Supra dzirdes |
| Draivera vienība | 3 cm |
| Papildus informācija | |
| Izvirzīta mikrofona garums | 15,2 cm |
| Iepakojuma saturs | |
| Daudzums | 1 |