Ražotājs: Philips
Modelis: TAH4105BL/00
EAN: 0840063201095
Philips 3000 series TAH4105BL/00. Produkta veids: Austiņas. Savienojamības tehnoloģija: Vadu. Ieteicamais pielietojums: Zvani / mūzika. Austiņu frekvence: 20 - 20000 Hz. Kabeļa garums: 1,2 m. Svars: 153 g. Produkta krāsa: Zils
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Наушники/Гарнитуры Philips TAH4105BL / 00 On Ear headphones blue - OReol.eu | €30.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Austiņas |
| Valkāšanas stils | Austiņas |
| Ieteicamais pielietojums | Zvani / mūzika |
| Austiņu veids | Binaurālās |
| Produkta krāsa | Zils |
| Skaļuma kontrole | Digitāls |
| Vadības ierīces veids | Iebūvēts vadības bloks |
| Uzpildāms | |
| Kabeļa garums | 1,2 m |
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |
| 3.5 mm savienotājs | |
| Bluetooth | |
| Mikrofons | |
| Mikrofona veids | Iebūvēta |
| Austiņas | |
| Osu savienošana | Supra dzirdes |
| Akustiskā sistēma | Slēgts |
| Austiņu frekvence | 20 - 20000 Hz |
| Pilna pretestība | 32 Ω |
| Austiņu jutīgums | 106 dB |
| Magnēta tips | NdFeB |
| Draivera veids | Dinamisks |
| Draivera vienība | 3,2 cm |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 165 mm |
| Dziļums | 40 mm |
| Augstums | 185 mm |
| Svars | 153 g |
| Iepakojuma saturs | |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85183000 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 195 mm |
| Iepakojuma dziļums | 50 mm |
| Iepakojuma augstums | 225 mm |