Ražotājs: Philips
Modelis: TASN503BK/00
EAN: 0840063200531
Philips 5000 series TPV SN 503 BK. Produkta veids: Austiņas. Savienojamības tehnoloģija: Bezvadu, Bluetooth. Ieteicamais pielietojums: Zvani / mūzika. Austiņu frekvence: 20 - 20000 Hz. Bezvadu rūtera amplitūda: 10 m. Svars: 145 g. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Наушники/Гарнитуры Philips TASN503BK headphones - OReol.eu | €59.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Austiņas |
| Valkāšanas stils | Ausīs |
| Ieteicamais pielietojums | Zvani / mūzika |
| Austiņu veids | Binaurālās |
| Produkta krāsa | Melns |
| Skaļuma kontrole | Pogas |
| Vadības ierīces veids | Iebūvēts vadības bloks |
| Uzpildāms | |
| Paredzēts bērniem | |
| International Protection (IP) code | IPX5 |
| LED indikatori | |
| Plug and Play | |
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | Bezvadu |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Bluetooth profili | A2DP, AVCTP, HFP, HSP |
| Bezvadu rūtera amplitūda | 10 m |
| Mikrofons | |
| Mikrofona veids | Ar vadu |
| Mikrofona trokšņu slāpēšana | |
| Baterija | |
| Ar akumulatoru darbināms | |
| Baterijas tips | Iebūvēta baterija |
| Baterijas tehnoloģija | Litija polimērs (LiPo) |
| Nepārtraukts audio atskaņošanas laiks | 6 h |
| Uzlādējama baterija | |
| Runāšanas laiks | 6 h |
| Standby laiks | 100 h |
| Papildus informācija | |
| Piemērots dīdžejiem | |
| Austiņas | |
| Osu savienošana | Ieliekami ausīs |
| Akustiskā sistēma | Slēgts |
| Austiņu frekvence | 20 - 20000 Hz |
| Pilna pretestība | 16 Ω |
| Austiņu jutīgums | 95 dB |
| Magnēta tips | NdFeB |
| Draivera vienība | 6 mm |
| Diafragmas materiāls | Polietilēntereftalāta (PET) |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 80 mm |
| Dziļums | 30 mm |
| Augstums | 80 mm |
| Svars | 145 g |
| Iepakojuma saturs | |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Pievienoti kabeļi | USB |
| Maiss | |
| Ausu spilventiņi | |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85183000 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 95 mm |
| Iepakojuma dziļums | 355 mm |
| Iepakojuma augstums | 150 mm |
| Iepakojuma svars | 465 g |