Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Austiņas |
| Valkāšanas stils | Ausīs |
| Ieteicamais pielietojums | Mūzika |
| Produkta krāsa | Melns |
| Kabeļa garums | 1,5 m |
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |
| 3.5 mm savienotājs | |
| Mikrofons | |
| Mikrofona veids | Nav pieejams |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 230 mm |
| Dziļums | 130 mm |
| Augstums | 25 mm |
| Austiņas | |
| Osu savienošana | Ieliekami ausīs |
| Akustiskā sistēma | Slēgts |
| Magnēta tips | Neodimīns |
| Iepakojuma saturs | |
| Daudzums | 1 |