Ražotājs: Philips
Modelis: SHE3555RD/00
EAN: 6951613981580
Philips SHE3555RD. Produkta veids: Austiņas. Savienojamības tehnoloģija: Vadu. Ieteicamais pielietojums: Zvani / mūzika. Austiņu frekvence: 10 - 22000 Hz. Kabeļa garums: 1,2 m, Produkta krāsa: Sarkans
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Philips SHE3555RD Austiņas Vadu Ausīs Zvani / mūzika Sarkans | €19.66 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Austiņas |
| Valkāšanas stils | Ausīs |
| Ieteicamais pielietojums | Zvani / mūzika |
| Austiņu veids | Binaurālās |
| Produkta krāsa | Sarkans |
| Kabeļa garums | 1,2 m |
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |
| Mikrofons | |
| Mikrofona veids | Ar vadu |
| Austiņas | |
| Maksimālā ieejas jauda | 20 mW |
| Osu savienošana | Ieliekami ausīs |
| Austiņu frekvence | 10 - 22000 Hz |
| Pilna pretestība | 16 Ω |
| Austiņu jutīgums | 103 dB |
| Magnēta tips | Neodimīns |
| Draivera vienība | 8,6 mm |
| Trokšņu slāpēšana | |