Ražotājs: Philips
Modelis: TAKH402BL/00
EAN: 4895229100954
Philips TAKH402BL. Produkta veids: Austiņas. Savienojamības tehnoloģija: Bezvadu, Bluetooth. Ieteicamais pielietojums: Zvani / mūzika. Austiņu frekvence: 20 - 20000 Hz. Svars: 114 g. Produkta krāsa: Zils
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Наушники/Гарнитуры Philips TAKH402BL/00 - OReol.eu | €50.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Austiņas |
| Valkāšanas stils | Austiņas |
| Ieteicamais pielietojums | Zvani / mūzika |
| Austiņu veids | Binaurālās |
| Produkta krāsa | Zils |
| Skaļuma kontrole | Poga |
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | Bezvadu |
| 3.5 mm savienotājs | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth profili | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Mikrofons | |
| Mikrofona veids | Iebūvēta |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Litija polimērs (LiPo) |
| Nepārtraukts audio atskaņošanas laiks | 20, 800 h |
| Runāšanas laiks | 20 h |
| Uzlādes avots | USB |
| Standby laiks | 800 h |
| Austiņas | |
| Maksimālā ieejas jauda | 10 mW |
| Osu savienošana | Ausi pārklājošas |
| Akustiskā sistēma | Slēgts |
| Austiņu frekvence | 20 - 20000 Hz |
| Pilna pretestība | 32 Ω |
| Austiņu jutīgums | 95 dB |
| Magnēta tips | NdFeB |
| Draivera veids | Dinamisks |
| Draivera vienība | 3,2 cm |
| Diafragmas materiāls | Polietilēntereftalāta (PET) |
| Papildus informācija | |
| 2.5 mm savienotājs | |
| Iekļauto produktu skaits | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 35 mm |
| Dziļums | 150 mm |
| Augstums | 160 mm |
| Svars | 114 g |
| Iepakojuma saturs | |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Pievienoti kabeļi | USB |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās mobilās operētājsistēmas | Android, iOS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 45 mm |
| Iepakojuma dziļums | 170 mm |
| Iepakojuma augstums | 200 mm |
| Iepakojuma svars | 215 g |