Ražotājs: Philips
Modelis: TAT5505BK/00
EAN: 4895229110380
Philips TAT5505BK/00. Produkta veids: Austiņas. Savienojamības tehnoloģija: Bezvadu, Bluetooth. Ieteicamais pielietojums: Zvani / mūzika. Austiņu frekvence: 20 - 20000 Hz. Bezvadu rūtera amplitūda: 10 m. Svars: 64 g. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Philips TAT5505BK/00 austiņas un brīvroku komplekts Bezvadu Ausīs Zvani / mūzika USB Veids-C Bluetooth Melns | €133.98 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Austiņas |
| Valkāšanas stils | Ausīs |
| Ieteicamais pielietojums | Zvani / mūzika |
| Austiņu veids | Binaurālās |
| Produkta krāsa | Melns |
| Aktīvie taustiņi | Atbildēšana uz zvaniem/zvanu pabeigšana |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | Bezvadu |
| 3.5 mm savienotājs | |
| USB savienojamība | |
| USB savienotājs | USB Veids-C |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Bluetooth profili | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Bezvadu rūtera amplitūda | 10 m |
| Mikrofons | |
| Mikrofona veids | Iebūvēta |
| Mikrofona trokšņu slāpēšana | |
| Baterija | |
| Ar akumulatoru darbināms | |
| Nepārtraukts audio atskaņošanas laiks | 80 h |
| Runāšanas laiks | 5 h |
| Ātrā uzlāde | |
| Uzlādes avots | Baterija |
| Standby laiks | 80 h |
| Bezvadu lādēšana | |
| Austiņas | |
| Maksimālā ieejas jauda | 5 mW |
| Osu savienošana | Ieliekami ausīs |
| Austiņu frekvence | 20 - 20000 Hz |
| Pilna pretestība | 16 Ω |
| Austiņu jutīgums | 105 dB |
| Magnēta tips | NdFeB |
| Trokšņu slāpēšana | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 74 mm |
| Dziļums | 36 mm |
| Augstums | 32 mm |
| Svars | 64 g |
| Iepakojuma saturs | |
| Futlāris, apvalks pārnēsāšanai | |
| Pievienoti kabeļi | USB Veids-C |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85183000 |
| Oriģinālās kastes platums | 335 mm |
| Kastes garums (Master) | 340 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 245 mm |
| Kastes svars (Master) | 6,84 kg |
| Daudzums Master kastē | 24 pcs |
| Transportējamās kastes platums | 16 cm |
| Transportējamās kastes garums | 16 cm |
| Transportējamās kastes augstums | 11 cm |
| Transportējamās kastes svars | 780 g |
| Daudzums transportējamā kastē | 3 pcs |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 95 mm |
| Iepakojuma dziļums | 50 mm |
| Iepakojuma augstums | 170 mm |
| Iepakojuma svars | 237 g |
| Iepakojuma tips | Kaste |