Ražotājs: Samsung
Modelis: SM-R180NZTAEUA
EAN: 8806094413274
Samsung Galaxy Buds Live austiņas ir bezvadu austiņu komplekts ar iespaidīgiem skaņas un tehnoloģiju parametriem. Austiņas ir vieglas, tikai 5,6 grami, un ir ērti nēsājamas arī ilgstoši. Austiņām ir in-ear dizains, lai cieši piestiprinātos pie ausīm un nodrošinātu augstas kvalitātes skaņu.
Atbilstoši mobilā operētājsistēmas prasībām, Samsung Galaxy Buds Live austiņas darbojas uz Android 5.0 un iOS 10.0 un jaunākajām versijām. Austiņas ir aprīkotas ar Bluetooth 5.0, kas nodrošina stabilu un nesatraucošu savienojumu ar jūsu ierīci.
Austiņas nāk kopā ar vairākām iebūvētām mikrofonām, kas nodrošina skaidru un neskartu skaņas kvalitāti zvanos un ierakstos. Austiņas ir aprīkotas ar aktīvās trokšņu slāpēšanas tehnoloģiju, kas ļauj jums baudīt mūziku un zvanus bez traucējumiem.
Samsung Galaxy Buds Live austiņu baterija var ilgt līdz pat 6 stundām nepārtrauktas audio atskaņošanas laikā vai 4,5 stundu zvanos. Lādēšanas korpusa baterijas ietilpība ir 472 mAh, kas varētu uzlādēt austiņas pilnībā 2-3 reizes. Austiņu un korpusa baterijas līmenis tiek rādīts ar bateriju uzlādes indikatoriem.
Samsung Galaxy Buds Live austiņām ir skārienjutīgās vadības funkcija, lai izskatītu iestatījumus un kontrolētu multivides atskaņošanu. Austiņas ir ar in-ear stila valkāšanas veidu, kas nodrošina komfortablu valkāšanas pieredzi. Austiņām ir iebūvēts pozīcijas sensors, kas informē jūs, kad austiņas pārvieto no ausīm vai tiek liktas atpakaļ uz ausīm.
Kopumā, Samsung Galaxy Buds Live austiņas ir pieejamas komplektā ar lādēšanas kabeli, ausu spilventiņiem, ātrās startēšanas gidu un lādēšanas statīvu. Ja jūs meklējat premium kvalitātes austiņas ar izcilu skaņas kvalitāti, ērtu piestiprināšanu un ilgstošu baterijas darbības laiku, Samsung Galaxy Buds Live austiņas ir ideāls izvēle.
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Austiņas Samsung Galaxy Buds Live Onyx black | €99.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Austiņas |
| Valkāšanas stils | Ausīs |
| Ieteicamais pielietojums | Zvani / mūzika |
| Produkta krāsa | Melns |
| Aktīvie taustiņi | Vairākas atslēgas |
| Skaļuma kontrole | Ar pieskārienu |
| Kontroles tips | Ar pieskārienu |
| Pozīcijas sensors | |
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | Bezvadu |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Bluetooth profili | A2DP, AVRCP, HFP |
| Mikrofons | |
| Mikrofona veids | Iebūvēta |
| Mikrofonu skaits | 6 |
| Iepakojuma saturs | |
| Uzlādes statīvs | |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Pievienoti kabeļi | USB |
| Ausu spilventiņi | |
| Daudzums | 1 |
| Austiņas | |
| Osu savienošana | Ieliekami ausīs |
| Trokšņu slāpēšana | |
| Trokšņa slāpēšanas veids | Aktīvs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 16,5 mm |
| Dziļums | 14,9 mm |
| Augstums | 27,3 mm |
| Svars | 5,6 g |
| Lādētāja futlāra izmēri (P x G x A) | 50,2 x 50 x 27,8 mm |
| Lādētāja futlāra svars | 42,2 g |
| Baterija | |
| Baterijas performance | 65 mAh |
| Nepārtraukts audio atskaņošanas laiks | 6 h |
| Akumulatora ietilpība (uzlādes korpuss) | 472 mAh |
| Runāšanas laiks | 4,5 h |
| Baterijas lādēšanās indikators | |
| Uzlādes avots | USB |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās mobilās operētājsistēmas | Android 5.0, iOS 10.0 |