Ražotājs: Samsung
Modelis: GP-N200HAHHDAB
EAN: 6925281937415
Samsung GP-N200HAHHD. Produkta veids: Austiņas. Savienojamības tehnoloģija: Bezvadu, Bluetooth. Ieteicamais pielietojums: Zvani / mūzika. Austiņu frekvence: 20 - 20000 Hz. Svars: 15,6 g. Produkta krāsa: Zaļš
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Наушники/Гарнитуры AKG N200 Green - OReol.eu | €87.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Austiņas |
| Valkāšanas stils | Ausīs |
| Ieteicamais pielietojums | Zvani / mūzika |
| Austiņu veids | Binaurālās |
| Produkta krāsa | Zaļš |
| Skaļuma kontrole | Pogas |
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | Bezvadu |
| 3.5 mm savienotājs | |
| USB savienojamība | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth profili | A2DP, HSP |
| Bluetooth versija | 4.1 |
| Mikrofons | |
| Mikrofona veids | Ar vadu |
| Baterija | |
| Ar akumulatoru darbināms | |
| Baterijas tips | Iebūvēta baterija |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas performance | 110 mAh |
| Nepārtraukts audio atskaņošanas laiks | 8 h |
| Uzlādējama baterija | |
| Runāšanas laiks | 8 h |
| Baterijas spriegums | 3,7 V |
| Iepakojuma saturs | |
| Lādētāja futlāris | |
| Pievienoti kabeļi | USB |
| Papildu ausu aizbāžņi | |
| Papildus informācija | |
| 2.5 mm savienotājs | |
| Austiņas | |
| Osu savienošana | Ieliekami ausīs |
| Austiņu frekvence | 20 - 20000 Hz |
| Pilna pretestība | 16 Ω |
| Austiņu jutīgums | 116 dB |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 15,6 g |