Ražotājs: Sandberg
Modelis: 126-08
EAN: 5705730126086
Sandberg 126-08 austiņas un brīvroku komplekts ir ideāls produkts, kuru ikvienam, kas mīl spēlēt datorspēles vai baudīt mūziku, ir vērts izpētīt. Šis komplekts nodrošina augstas kvalitātes skaņu, ērtību un izcilu savienojamību.
Austiņām ir binaurālais veids, kas ļauj iegrimt skaņas pasaules piedzīvojumā. Austiņas ir ērtas valkāt, un tās ir izgatavotas no kvalitatīviem materiāliem, lai nodrošinātu ilgstošu lietošanas laiku.
Šī Sandberg austiņu un brīvroku komplekta iepakojums ir kompakts un viegli pārnēsājams. Tas nozīmē, ka jūs varat to ar sevi ņemt, neuztraucoties par lielu un smagu iepakojumu. Iepakojuma izmēri ir 120 mm dziļums, 260 mm augstums un 250 mm platums.
Jaunāko tehnoloģiju izmantošana ir iegūta arī savienojamības ziņā - austiņām ir USB savienojamība, lai jūs varētu tos ērti pieslēgt datoram vai citiem ierīcēm. Kabeļa garums ir 2,4 metri, tāpēc nav nepieciešams rūpēties par īsu kabeļa garumu.
Austiņu frekvence ir 20 - 20000 Hz, nodrošinot plašu frekvenču diapazonu, lai izbaudītu ikvienu mūzikas detaļu. Mikrofona frekvence ir 75 - 16000 Hz, kas nozīmē, ka jūs varat skaidri uztvert un nodot savus balss signālus, neatkarīgi no tā, vai spēlējat spēles vai veicat videozvanus.
Sandberg 126-08 austiņas un brīvroku komplekts ir ērts, kvalitatīvs un moderns produkts tiem, kas cenšas iegūt labāko skaņas pieredzi un ērtības, eksperimentējot ar spēlēm vai dzirdot savu mīļāko mūziku. Pielāgojiet savus spēles un mūzikas mirkļus ar šo izcilu austiņu un brīvroku komplektu no Sandberg.
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Austiņas Sandberg Savage 7.1 Black | €30.50 |
|
oreol.eu |
Игровые наушники Sandberg headphones Savage USB 7.1 headset - OReol.eu | €40.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Austiņas |
| Valkāšanas stils | Austiņas |
| Ieteicamais pielietojums | Speļu |
| Austiņu veids | Binaurālās |
| Produkta krāsa | Melns |
| Kabeļa garums | 2,4 m |
| Kabeļa krāsa | Melns |
| Displeja fona gaisma | Jā |
| Pretgaismas krāsa | Daudzkrāsains |
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |
| USB savienojamība | Jā |
| Bluetooth | Nē |
| Mikrofons | |
| Mikrofona veids | Mikrofona turētājs |
| Mikrofona frekvence | 75 - 16000 Hz |
| Mikrofona jutīgums | 42 dB |
| Mikrofona ieejas pilna pretestība | 2,2 Ω |
| Mikrofona savienojamība | 6,3 mm |
| Austiņas | |
| Osu savienošana | Ausi pārklājošas |
| Austiņu frekvence | 20 - 20000 Hz |
| Pilna pretestība | 32 Ω |
| Draivera vienība | 5 cm |
| Iepakojuma saturs | |
| Bezvadu uztvērēja interfeiss | USB |
| Daudzums | 1 |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Jā |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85183000 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 250 mm |
| Iepakojuma dziļums | 120 mm |
| Iepakojuma augstums | 260 mm |
| Iepakojuma svars | 710 g |