Ražotājs: EPOS
Modelis: 1000503
EAN: 0615104053618
Sennheiser CC 550. Produkta veids: Austiņas. Savienojamības tehnoloģija: Vadu. Ieteicamais pielietojums: Birojs / zvanu centrs. Austiņu frekvence: 300 - 3400 Hz. Kabeļa garums: 1 m, Produkta krāsa: Melns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Austiņas |
| Valkāšanas stils | Austiņas |
| Ieteicamais pielietojums | Birojs / zvanu centrs |
| Austiņu veids | Binaurālās |
| Produkta krāsa | Melns |
| Kabeļa garums | 1 m |
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |
| Mikrofons | |
| Mikrofona veids | Mikrofona turētājs |
| Mikrofona frekvence | 300 - 3400 Hz |
| Mikrofona jutīgums | -34 dB |
| Mikrofona virzienu tipi | Divvirzienu mikrofons |
| Mikrofona trokšņu slāpēšana | Jā |
| Austiņas | |
| Osu savienošana | Supra dzirdes |
| Akustiskā sistēma | atvērts |
| Austiņu frekvence | 300 - 3400 Hz |
| Pilna pretestība | 300 Ω |
| Austiņu jutīgums | 103 dB |
| Trokšņu slāpēšana | Jā |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Baterija | |
| Uzlādējama baterija | Nē |
| Iepakojuma saturs | |
| Ausu polstera izmērs | 5,1 cm |
| Daudzums | 1 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 65 mm |
| Iepakojuma dziļums | 205 mm |
| Iepakojuma augstums | 160 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 190 mm |
| Kastes garums (Master) | 620 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 430 mm |
| Daudzums Master kastē | 20 pcs |