| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Sony STH30 Austiņas Vadu Ausīs Zvani / mūzika Zaļš | €15.84 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Austiņas |
| Valkāšanas stils | Ausīs |
| Ieteicamais pielietojums | Zvani / mūzika |
| Austiņu veids | Binaurālās |
| Produkta krāsa | Zaļš |
| Aktīvie taustiņi | Vairākas atslēgas, Skaļums+, Volume - |
| Skaļuma kontrole | Digitāls |
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |
| Mikrofons | |
| Mikrofona veids | Ar vadu |
| Austiņas | |
| Osu savienošana | Ieliekami ausīs |
| Austiņu frekvence | 20 - 20000 Hz |
| Pilna pretestība | 18 Ω |
| Draivera vienība | 9,2 mm |
| Draivera veids | Dinamisks |
| Kopējie harmoniskie kropļojumi (THD) | 0,5 % |
| Papildus informācija | |
| Iekļauto produktu skaits | 1 pcs |
| Zīmolu saderība | Jebkurš zīmols |
| Pogu skaits | 3 |