Ražotājs: Sony
Modelis: WIC310L
EAN: 4548736099081
Sony WI-C310 austiņas ar bezvadu saziņu un kakla stiprinājumu ir vislabākais risinājums, ja jūs meklējat skaņas pieredzi, skaistu dizainu un vieglu valkāšanu. Šīs austiņas nodrošina nepārtrauktas skaņas atskaņošanu līdz pat 15 stundām un līdz pat 200 stundu gaidīšanas laiku. Austiņās ir izmantojama Bluetooth 5.0 tehnoloģija ar 10 metru bezvadu rūtera amplitūdu, kas nodrošina bezsāpīgus zvaniņus un mūziku. Austiņas visticamāk labi piemērosies kā uzņēmējas, tā arī kā privātpersonas vajadzībām. Izmērus kas ir tikai 19 grami, austiņas piedāvā lielu iespēju tos nepārtraukt laiku lietot, nejūtot nekādu diskomfortu. Ar in-ear austiņām, kas nodrošina labāku skaņas izolāciju, un 9 mm dinamisko draiveru vienībām, austiņas nodrošina kristālu skaidru skaņu ar 20-20000 Hz frekvenču diapazonu. Austiņas nāk komplektā ar papildu ausu aizbāžņiem un tās ir saderīgas ar visiem zīmoliem. Austiņas varēs uzlādēt ar pievienoto USB kabeli un tas būs gatavs lietošanai jau pēc 3 stundu uzlādes.
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
anni.si |
Slušalke SONY WIC310L modre | €34.85 |
|
www.pc21.fr |
Sony WI-C310 Austiņas Bezvadu Ausīs, Aptīts ap kaklu Zvani / mūzika Bluetooth Zils | €108.76 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Austiņas |
| Valkāšanas stils | Ausīs, Aptīts ap kaklu |
| Ieteicamais pielietojums | Zvani / mūzika |
| Austiņu veids | Binaurālās |
| Produkta krāsa | Zils |
| Skaļuma kontrole | Pogas |
| Vadības ierīces veids | Iebūvēts vadības bloks |
| Kabeļa garums | 0,2 m |
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | Bezvadu |
| USB savienojamība | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth profili | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Frekvences josla | 2.4 - 2.4835 GHz |
| Bezvadu rūtera amplitūda | 10 m |
| Mikrofons | |
| Mikrofona veids | Iebūvēta |
| Baterija | |
| Ar akumulatoru darbināms | |
| Baterijas mūžā ilgums | 15 h |
| Nepārtraukts audio atskaņošanas laiks | 15 h |
| Uzlādes avots | USB |
| Baterijas uzlādes laiks | 3 h |
| Standby laiks | 200 h |
| Austiņas | |
| Osu savienošana | Ieliekami ausīs |
| Ausīs ievietojamas austiņas | Ausu ielikteņi |
| Akustiskā sistēma | Slēgts |
| Austiņu frekvence | 20 - 20000 Hz |
| Magnēta tips | Neodimīns |
| Draivera vienība | 9 mm |
| Draivera veids | Dinamisks |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 19 g |
| Papildus informācija | |
| USB kabeļa garums | 0,2 m |
| Iekļauto produktu skaits | 1 pcs |
| Zīmolu saderība | Jebkurš zīmols |
| Near Field Communication (NFC) | |
| Mūzikas atskaņotājs | |
| Atbalstītie audio formāti | AAC, SBC |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | USB |
| Papildu ausu aizbāžņi | |
| Daudzums | 1 |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85183000 |