Ražotājs: Trevi
Modelis: 0DJ60102
EAN: 8011000024820
Trevi DJ 601 M. Produkta veids: Austiņas. Savienojamības tehnoloģija: Vadu. Ieteicamais pielietojums: Zvani / mūzika. Austiņu frekvence: 20 - 20000 Hz. Kabeļa garums: 1,2 m. Svars: 130 g. Produkta krāsa: Sarkans
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
Trevi DJ 601 M Casque Avec fil Arceau Appels/Musique Rouge | €9.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Austiņas |
| Valkāšanas stils | Austiņas |
| Ieteicamais pielietojums | Zvani / mūzika |
| Austiņu veids | Binaurālās |
| Produkta krāsa | Sarkans |
| Vadības ierīces veids | Iebūvēts vadības bloks |
| Kontroles tips | Pogas |
| Kabeļa garums | 1,2 m |
| Atdalāms kabelis | Jā |
| Regulējama galvas saite | Jā |
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |
| 3.5 mm savienotājs | Jā |
| Mikrofons | |
| Mikrofona veids | Ar vadu |
| Austiņas | |
| Maksimālā ieejas jauda | 100 mW |
| Austiņu frekvence | 20 - 20000 Hz |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 130 g |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | Audio (3.5mm) |
| Daudzums | 1 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 163 mm |
| Iepakojuma dziļums | 74 mm |
| Iepakojuma tips | Kaste |