Ražotājs: Trevi
Modelis: 0F148000
EAN: 8011000026824
Trevi FRS 1480 R. Produkta veids: Austiņas. Savienojamības tehnoloģija: Vadu & Bezvadu. Ieteicamais pielietojums: Mūzika. Bezvadu rūtera amplitūda: 30 m. Svars: 200 g. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.emundia.si |
TREVI Brezžične naglavne TV Hi-Fi slušalke FRS 1480, + polnilna postaja, baterija, do 30m | €59.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Austiņas |
| Valkāšanas stils | Austiņas |
| Ieteicamais pielietojums | Mūzika |
| Austiņu veids | Binaurālās |
| Produkta krāsa | Melns |
| Displeja fona gaisma | Nē |
| LED indikatori | Uzlāde |
| Regulējama galvas saite | Jā |
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu & Bezvadu |
| 3.5 mm savienotājs | Jā |
| USB savienojamība | Jā |
| USB savienotājs | USB Veids-C |
| RF savienojamība | Jā |
| Bezvadu rūtera amplitūda | 30 m |
| Mikrofons | |
| Mikrofona veids | Nav pieejams |
| Baterija | |
| Baterijas tips | Iebūvēta baterija |
| Uzlādējama baterija | Jā |
| Uzlādes avots | AC |
| Bezvadu lādēšana | Jā |
| Iepakojuma saturs | |
| Uzlādes statīvs | Jā |
| Uztvērējs komplektā | Jā |
| Bāze ietverta | Jā |
| Bāzes stacija | |
| Bāzes stacijas frekvenču josla | 2.4 GHz |
| Bāzes stacijas skārienekrāns | Nē |
| Bāzes stacijas krāsa | Melns |
| Bāzes stacijas izmēri (P x G x A) | 135 x 103 x 240 mm |
| Austiņas | |
| Osu savienošana | Ausi pārklājošas |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 200 g |
| Papildus informācija | |
| Lādētāja bāze | Jā |