Ražotājs: Veho
Modelis: VEP-008-Z8
EAN: 0040232151774
Veho 360° Z8. Produkta veids: Austiņas. Savienojamības tehnoloģija: Vadu. Ieteicamais pielietojums: Mūzika. Austiņu frekvence: 20 - 20000 Hz. Kabeļa garums: 1,3 m, Produkta krāsa: Alumīnijs, Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Veho 360° Z8 Headphones Head-band Aluminium,Black | €135.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Austiņas |
| Valkāšanas stils | Austiņas |
| Ieteicamais pielietojums | Mūzika |
| Produkta krāsa | Alumīnijs, Melns |
| Uzpildāms | Jā |
| Kabeļa garums | 1,3 m |
| Atdalāms kabelis | Jā |
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |
| 3.5 mm savienotājs | Jā |
| Mikrofons | |
| Mikrofona veids | Nav pieejams |
| Mikrofona trokšņu slāpēšana | Jā |
| Austiņas | |
| Osu savienošana | Ausi pārklājošas |
| Austiņu frekvence | 20 - 20000 Hz |
| Pilna pretestība | 32 Ω |
| Austiņu jutīgums | 92 dB |
| Draivera vienība | 4 cm |
| Iepakojuma saturs | |
| Futlāris, apvalks pārnēsāšanai | Jā |
| Daudzums | 1 |